Arvento Treyki Auto

arvento

Aracınızın OBD soketine kolayca takılabilen Treyki Auto cihazı ve onunla bağlantılı çalışan Treyki mobil uygulaması sayesinde aracınız hakkında merak ettiğiniz her şey 7/24 akıllı telefonunuzda sizinle. Treyki Auto kullanım kolaylığı ve sunduğu özelliklerle aracınızla ilişkinizi daha güvenli ve keyifli bir hale getirecek.

Treyki Auto’yu yakından incelemek ve satın almak için 444 777 5′ ten Arvento çağrı merkezini arayabilir ya da Vodafone mağazaları ve Vodafone internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

TREYKİ AUTO’YU YAKINDAN TANIYIN

VALE MODU 

Aracınız valedeyken artık aklınız onda kalmayacak. Treyki Auto uygulaması ile aracınızı valeye verdiğiniz andan itibaren onu izleyebilir ve nereye park edildiğini görebilirsiniz. Aracınızın bilginiz dışında hareket ettirilmesi halinde anında alarm mesajı ile uyarılırsınız. Böylelikle rahatlıkla yemeğinizi yiyebilir ve aracınız için endişelenmeyi bir kenara bırakabilirsiniz.

ARACIMI BUL

Aracınızı nereye park ettiğinizi unuttunuz mu? Neyseki Treyki Auto’nun “Aracımı Bul” özelliği var. Uygulamanın bu özelliği sayesinde vakit kaybetmeden aracınızın nerede olduğunu bulabilirsiniz*.

PARK MODU

Park modu ile nerede olursanız olun gözünüz arkada kalmayacak. Aracınızın bilginiz dışında hareket ettirilmesi halinde uyarı mesajı alarak aracınızın nerede olduğunu anında uygulama üzerinden görebilirsiniz*.

SEYAHAT GEÇMİŞİ

Aracınızla yapılan bütün seyahatleri geçmişe dönük olarak uygulama üzerinden görebilirsiniz. Bu sayede aracınızın hangi gün, nerede kullanıldığını bilerek seyahat geçmişinizi takip edebilirsiniz.

GÜVENLİ ALAN

Aracınızın sadece belirlediğiniz alanlar ve bölgeler dahilinde kullanılmasını mı istiyorsunuz? “Güvenli Alan” özelliği ile aracınıza sınırlarını sizin belirleyeceğiniz bir bölge tanımlayabilir, aracınızın tanımladığınız bu bölgenin dışında çıkması halinde anında uyarı mesajı ile bilgilendirilirsiniz. 

GÜVENLİ SÜRÜŞ PUANI 

Aracınız gerektiği gibi güvenli kullanılıyor mu? Sizin ve sevdiklerinizin ani hızlanma, ani sağa ve sola dönüş, ani fren yapma gibi araç kullanım alışkanlıklarını takip edebilir ve güvenli sürüş puanınızı uygulama üzerinden görebilirsiniz. Bu sayede güvenli sürüş alışkanlıklarınızı olumlu yönde değiştirebilirsiniz.

OLASI KAZA ALARMI

Güvenlik hepimiz için çok önemli. Sizin ya da sevdiklerinizin araç kullanırken riskli bir durum yaşaması ya da olası bir kaza durumunda anında uyarı mesajı ile bilgilendirilirsiniz.

SERVİS UYARISI

Aracınızın sağlığını servis modu ile takip edebilirsiniz. Akü ve motor arızası gibi durumlardan uyarı mesajı ile haberdar olursunuz. Periyodik bakımlarını takip edebilirsiniz.

ÇEKİLME ALARMI

Siz uzaktayken aklınız aracınızda kalmayacak. Aracınızın çekilmesi halinde uyarı mesajı ile bilgilendirilirsiniz. Aracınızın nereye götürüldüğünü anlık ya da geçmişe dönük olarak uygulama üzerinden izleyebilirsiniz*.

HIZ İHLALİ 

Sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için aracınıza hız limiti tanımlayabilir, tanımladığınız hız limitinin aşılması halinde uyarı mesajı ile bilgilendirilirsiniz.

*Kapalı garaj, kapalı otopark gibi alanlarda bu özellik kullanılamamaktadır.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir